Licznik odwiedzin

3383042

WÓJT GMINY

RADECZNICA

 

Informacja

 

 Wójt Gminy Radecznica

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości

stanowiącej własność Gminy Radecznica, położonej w obrębie Zaburze, oznaczonej w ewidencji gruntów numerem działki 412/1 o pow.0,25 ha.

Księga wieczysta nr ZA1Z/001211259/0

 

Cena wywoławcza -7733,00 zł, wadium 774,00zł.

 

Przetarg odbędzie się w dniu 21 pażdziernik 2020 ro godz.10⁰⁰ w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Radecznicy. Wadium należy wnieść najpóźniej w dniu 15.10.2020 r.

        Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Radecznicy i w miejscowości Zaburze  oraz opublikowane na stronach internetowych:   www.gminaradecznica.pl  i www.bip.gminaradecznica.pl.

Szczegółowe informacje o przetargu można uzyskać w Urzędzie Gminy Radecznica pokój 8, pod nr. telefonu 846826862

  

Radecznica, dn. 16.09.2020 r.

         WÓJT GMINY   

/-/ Marian Szuper

>>Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym<<

................................................................................................................................................

"Na Ludową Nutę VI"

   

      W niedzielne popołudnie 6 września 2020 r. boisko w Zakłodziu wypełniło się po brzegi pasjonatami muzyki ludowej, a stało się to za sprawą spotkania zorganizowanego w ramach projektu "Na Ludową Nutę VI". Podczas tegorocznego wydarzenia pełni zaangażowania i uśmiechu swój wokal na scenie zaprezentowały: Andrzejowe Nutki z Mokregolipia, Grupa Wokalna AKORD, Zespół Malinowa Dolina, Orkiestra Dęta Zaburze oraz Zespół Zaburzanki. Swoje umiejętności wokalne oraz gry na instrumentach muzycznych prezentowali również mieszkańcy Zakłodzia. Muzyczną niespodzianką wieczoru był koncert w wykonaniu Zespołu Folkowego KOROMYSŁO ze Szczebrzeszyna. Zgromadzona publiczność miała także okazję wysłuchać wierszy napisanych przez lokalne poetki. Było coś dla ducha, coś dla ucha, nie zabrakło uczty także dla podniebienia. Uśmiechy na twarzach uczestników świadczyły o dobrej zabawie, a muzyka sprawiała, że nogi same rwały się do tańca.

Podczas niedzielnego wydarzenia Placówka Terenowa KRUS w Biłgoraju wystawiła swoje stoisko informacyjne, na którym udostępnione zostały ulotki dotyczące pracy KRUS oraz działań prewencyjnych prowadzonych przez pracowników KRUS. W trakcie imprezy odbyły się konkursy dla rolników promujące bezpieczne metody pracy, ograniczające ryzyko chorób układu ruchu oraz popularyzujące sposoby zapobiegania wypadkom osób w gospodarstwach rolnych.

Na uroczystość przybyli m.in. Przedstawiciel Starosty Zamojskiego Ewa Łapa z Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Zamościu, Wójt Gminy Radecznica Marian Szuper, Przewodniczący Rady Gminy Jerzy Gumieniak, Sekretarz Gminy Edyta Dubiel, Radny Powiatowy Leszek Pastuszak, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radecznicy Edyta Misiarz, Radny Rady Gminy Radecznica Ryszard Kawka, Proboszcz Parafii pw. Znalezienia Krzyża Św. w Mokremlipiu Ks. Jarosław Nowak, Proboszcz Parafii pw. Świętego Jana Chrzciciela w Trzęsinach Ks. Julian Brzezicki.
Spotkanie zorganizowane w ramach projektu "Na Ludową Nutę VI" zostało współfinansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Zamościu. W tym roku współorganizatorami wydarzenia byli: Stowarzyszenie Przyjazna Wieś, Wójt Gminy Radecznica, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radecznicy oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Zakłodziu. 

 >>GALERIA ZDJĘĆ<<

Zapraszamy do wysłuchania nagrań:

    

   

  

................................................................................................................................................

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski