Licznik odwiedzin

2916462

Dzień Dziecka w Gminie Radecznica

     

      W dniu 01.06  na placu za Urzędem Gminy w Radecznicy odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka z licznymi atrakcjami dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy, zorganizowany przez Stowarzyszenie „Stąd Jesteśmy”, Gminę Radecznica oraz  Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radecznicy.

Tego dnia dzieci zjeżdżały na dmuchanej zjeżdżalni, jeździły na byku rodeo, skakały na dmuchanym zamku oraz brały udział w zabawach prowadzonych przez animatora. Uczestnicy festynu mogli również sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu z łuku oraz pojeździć konno. Dużym zainteresowaniem cieszyły się bańki mydlane i malowanie twarzy. Dodatkową atrakcją był konkurs plastyczny pt. „Moja Radecznica” z upominkami dla małych artystów. Prace konkursowe są obecnie wystawione w Bibliotece Publicznej w Radecznicy.  

Festyn był częścią projektu realizowanego przez Stowarzyszenie „Stąd Jesteśmy” sfinansowanego ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radecznicy.

 

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski