Licznik odwiedzin

2916212

Rywalizacja Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

   

     Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP grupy „C” i MDP zostały rozegrane 22 czerwca w Zwierzyńcu w ramach XX Powiatowych Igrzysk LZS. W rywalizacji wzięły udział 23 drużyny – w tym 10 Chłopięcych MDP. Młodzi strażacy sprawdzali swoje umiejętności w dwóch sztandarowych konkurencjach: sztafecie pożarniczej i ćwiczeniach bojowych.

Reprezentująca Gminę Radecznica Chłopięca Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Wólki Czarnostockiej wykazała się wysokim poziomem sprawności. W klasyfikacji końcowej chłopięcych MDP miejsca na podium kolejno zajęły: I miejsce z wynikiem 64,02 pkt. Komarów-Osada, II miejsce (64,17 pkt) – Wólka Czarnostocka, III miejsce – Sulmice (66,58 pkt.). W grupie dziewcząt najlepsza była MDP z Ruskich Piask, druga MDP z Sułowa, trzecia MDP z Brodów Dużych. W grupie „C” czołowe miejsca kolejno zajęły: Kosobudy, Bortatycze, Stanisławka.

Serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszej gminy i gratulujemy wyników.

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski