Licznik odwiedzin

2969129

                           Radecznica, dn. 07.08.2019 r.

 

 INFORMACJA

 

            Wójt Gminy Radecznica informuje, że w dniu 12 sierpnia 2019r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Radecznica odbędzie się spotkanie z Panem Przemysławem Pogódź – Powiatowym Lekarzem Weterynarii w Zamościu oraz przedstawicielem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie z rolnikami – hodowcami trzody chlewnej z terenu gminy Radecznica. Spotkanie odbędzie się w związku z wyznaczeniem w dniu 30 lipca 2019r. w powiece zamojskim ogniska choroby zakaźnej zwierząt, podlegającej obowiązkowi zwalczania, tj. afrykańskiego pomoru świń (ASF) w miejscowości Sąsiadka, gmina Sułów, gdzie obszar zapowietrzony o promieniu ok. 3 km obejmuje w gminie Radecznica miejscowości Mokrelipie i Zakłodzie.

AFRYKAŃSKI POMÓR ŚWIŃ - INFORMACJE OGÓLNE >>KLIKNIJ<<

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski