Licznik odwiedzin

3383036

Pół wieku razem…

   

    W dniu 18 października 2020 roku w Mokremlipiu odbyła się uroczystość 50-lecia pożycia małżeńskiego zorganizowana dla par małżeńskich z terenu Gminy Radecznica. Złote Gody to niezwykły jubileusz, skłaniający do refleksji i wspomnień. To szczególna okazja do spojrzenia na wspólnie przeżyte lata, to dowód wzajemnego zrozumienia i zaufania.

Uroczystość rozpoczęła Msza Święta w intencji Jubilatów w Kościele pw. Znalezienia Krzyża Świętego w Mokremlipiu pod przewodnictwem proboszcza parafii ks. Jarosława Nowaka. Mszę Świętą uświetnili: Orkiestra Dęta Zaburze oraz Grupa Wokalna Akord. W gronie Szanowanych Jubilatów  znaleźli się Państwo: Danuta i Kazimierz Batorscy, Janina i Józef Bielakowie, Helena i Władysław Buczkowie, Wanda i Kazimierz Chmielewscy, Aleksandra i Jan Chołota, Czesława i Edward Cyprowie, Helena i Jan Czajka, Stanisława i Józef Garbarzowie, Alfreda i Walerian Gąsiorowie, Stefania i Eugeniusz Hadamowie, Teresa i Józef Kościkowie, Krystyna i Aleksander Krukowscy, Stanisława i Feliks Krukowscy, Teresa i Tadeusz Krukowscy, Anna i Stefan Mamełowie, Helena i Jan Pastuszakowie, Janina i Jan Polscy, Stanisława i Marian Poździkowie, Stanisława i Adolf Ruszczakowie, Janina i Jan Smarkalowie, Wanda i Czesław Tłuczkowie, Stanisława i Tadeusz Wachowiczowie

Aktu dekoracji medalami przyznanymi przez Prezydenta RP dokonał Wójt Gminy Radecznica Pan Marian Szuper wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Panią Wiesławą Krukowską. Jubilatom zostały wręczone kwiaty oraz upominki.  Pod adresem dostojnych Jubilatów Wójt Gminy  Pan Marian Szuper skierował słowa uznania i podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie. Życzenia złożyli również: Senator RP Pan Jerzy Chróścikowski, Poseł na Sejm RP Pani Beata Strzałka, Dyrektor Lubelskiego Oddziału ARiMR w Lublinie Pan Krzysztof Gałaszkiewicz. List gratulacyjny Jubilatom przekazał Starosta Zamojski Pan Stanisław Grześko.

Wszystkim parom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu lat w zdrowiu, radości z każdego dnia i wszelkiej pomyślności!

>>GALERIA ZDJĘĆ<<

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski