Licznik odwiedzin

3381065

Usuwanie wyrobów zawierających azbest - uzupełniający nabór wniosków na 2013 rok

 

       Zawiadamia się mieszkańców gminy Radecznica, że Urząd Marszałkowski w Lublinie ogłosił uzupełniający nabór wniosków w ramach projektu: "Pilotażowy system gospodarowania wyrobami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego".

W związku z powyższym osoby fizyczne mogą składać wnioski o dofinansowanie usuwania wyrobów zawierających azbest w Urzędzie Gminy w Radecznicy pok. nr 8 w dniach 4-8 marca 2013 roku w godz. 800 - 1500

Wszelkich informacji w tej sprawie można uzyskać pod nr tel. 84 6826851 lub 506108171.

Osoba do kontaktu: Edmund Grzegorz Szczerba.

 

 Pliki do pobrania:

 

 Więcej informacji na stronach:

www.programszwajcarski.gov.pl

www.swiss-contribution.admin.ch/poland

www.azbest.lubelskie.pl

 

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski