Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny

zaprasza

osoby pracujące, uczące się lub pozostające bez zatrudnienia w wieku 18-64 lat z maksymalnie średnim wykształceniem

z terenu województwa lubelskiego, zainteresowane nabyciem nowych, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji i umiejętności z zakresu obsługi komputera

do udziału w projekcie:

„Z komputerem na TY”

Szczególnie zachęcamy osoby po 50 roku życia.

Termin realizacji projektu od 1 kwietnia 2014 r. do 31 maja 2015 r.

W ramach projektu oferujemy bezpłatne szkolenia komputerowe kończące się egzaminem zewnętrznym na poziomie ECDL Start lub ECDL Core.

1. Szkolenie na poziomie ECDL Start (64 h) obejmuje następujący zakres tematyczny:

• użytkowanie komputerów
  • przetwarzanie tekstów
  • arkusze kalkulacyjne
  • usługi w sieciach informatycznych (przeglądanie stron www
    i komunikacja)

2. Szkolenie na poziomie ECDL Core (120 h) obejmuje tematykę ECDL Start oraz:

•   bazy danych
  • grafika prezentacyjna i menadżerska
  • podstawy technik informatycznych
  • i komunikacyjnych

Uczestnikom/Uczestniczkom projektu zapewniamy podręczniki, przerwy kawowe, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, certyfikaty ECDL Start/Core (po zdaniu egzaminu zewnętrznego).

Szkolenia realizowane będą w trybie przedpołudniowym, popołudniowym oraz weekendowym.

W przypadku zebrania 12 osobowej grupy istnieje możliwość realizacji szkolenia w miejscu i terminach wskazanych przez Państwa.

Kontakt:
Lokalny Punkt Doradczo-Szkoleniowy w Zamościu