Licznik odwiedzin

3775614

 W okresie od 15 lipca do 15 sierpnia 2014 r. będzie ogłoszony pierwszy konkurs grantowy na wsparcie inicjatyw lokalnych w ramach projektu "Mikrodotacje FIO Lubelskie Lokalnie". Pojedynczy grant będzie wynosił do 5000 zł a projekty będzie można realizować przez dwa miesiące (wrzesień - październik 2014r.). Już w tym roku rozdysponujemy kwotę 377.000 zł.


Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej jest operatorem konkursu w woj. lubelskim. W ramach projektu zapewniamy Państwu wsparcie m.in. do państwa dyspozycji w każdym powiecie pracuje 24 Lokalnych Animatorów. Są to osoby z Państwa regionu które osobiście pomogą Państwu przygotować wniosek. W powiecie zamojskim jest to Katarzyna Poźniak, tel. 694-146-458, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , która:

  1. 17 lipca 2014 r. o godz. 10.00 w Miejskim Domu Kultury w Szczebrzeszynie, ul. Sądowa 3 zorganizuje spotkanie szkoleniowe gdzie nauczą się państwo wypełniać wniosek
  2. Będzie prowadziła dla państwa indywidualne doradztwo telefoniczne, e-mail’owe lub doradztwo w biurze Stowarzyszenia LGD „Dolina Wieprza i Poru”, pl. T. Kościuszki 1, – po wcześniejszym uzgodnieniu daty i godziny.
  3. Jeżeli nie mają państwo dostępu do Internetu zapraszamy do biura Stowarzyszenia LGD „Dolina Wieprza i Poru” w Szczebrzeszynie, pl. T.Kościuszki 1, pok. nr 34, w godz. 15.30-16.30 – terminy do uzgodnienia.


Więcej informacji na:

www.lubelskielokalnie.lbl.pl

www.flzb.lbl.pl 

www.facebook.com/fiolubelskielokalnie

 

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski