Licznik odwiedzin

3657686

Harmonogram Odbioru Odpadów Komunalnych

 

Urząd Gminy w Radecznicy informuje, że od października 2021 r. firmą odbierającą odpady komunalne od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Radecznica będzie:

EKOMEGA Legieć Małek Sp. J.
ul. Szklarniowa 1C
22-400 Zamość
tel. 603-995-898, 84639-92-83
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W najbliższym czasie firma EKOMEGA dostarczy właścicielom nowy harmonogram odbioru odpadów. Można go również odebrać w Urzędzie Gminy w Radecznicy pok. nr 3, lub do pobrania poniżej:
Zmianie uległa poprzednio obowiązująca częstotliwość odbioru odpadów komunalnych. W nowym harmonogramie odbiór odpadów zmieszanych, bioodpadów, szkła, tworzyw sztucznych i metali, papieru i tektury będzie następował jeden raz w miesiącu. Informujemy również, że popiół, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte opony, meble i inne odpady wielkogabarytowe odbierane będą tylko i wyłącznie w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanym w Gaju Gruszczańskim 48 (plac po dawnym SKR).
 
Sekretarz Gminy   
mgr Edyta Dubiel   

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski