Licznik odwiedzin

3905072

 

     Mimo mroźnego poranka w niedzielę 11 października uczestnicy jesiennego rajdu rowerowego zebrali się na placu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gorajcu-Zagroble. O godz. 11 wyruszyli w trudną  trasę wiodąca głównie drogami polnymi. Rowerzystom towarzyszyła jesienna słoneczna  pogoda i dobre humory. Ciekawa trasa prowadząca głównie przez Las Cetnar pozwoliła pasjonatom turystyki z perspektywy rowerowego siodełka zagłębić się w malowniczych zakątkach Gminy Radecznica oraz Roztocza Zachodniego. Bliskie sąsiedztwo  okolicznych pól i leśnej głuszy, urozmaicony  krajobraz sprawiły, że rowerzyści  czerpali pozytywną energię ze wspólnej jazdy. Zauroczeni okoliczną  przyrodą  pokonali kilkunasto kilometrową trasę. Przewodnikami rajdu byli: Marek Komornik i Stanisław Paszko. Panowie pokazywali i opowiadali o miejscach ciekawych pod względem historycznym i przyrodniczym.

   Meta przy stanicy konnej w Gorajcu-Zagroble była zakończeniem wspaniałej przygody na rowerze. 

Na uczestników rajdu czekało ognisko i pieczone kiełbaski. Organizatorem Rajdu był Wójt Gminy Radecznica. Niedzielny Rajd rowerowy był dla wszystkich wspaniałą przygodą, która pozostawiła wiele niezapomnianych wrażeń i stanowi inspirację do podobnych wypraw rowerowych w przyszłości.

 

 

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski