Licznik odwiedzin

3905005

 

      Z głębokim smutkiem dziś przyjęliśmy wiadomość, o śmierci wspaniałego kolegi Ś.P. Edmunda Wiktora. W Urzędzie Gminy pracował od 1996 roku na stanowisku ds. księgowości oświatowej. W pracy dał się poznać jako osoba o pogodnym usposobieniu – życzliwy, optymistycznie nastawiony do świata i ludzi. W  naszą codzienność wnosił spokój i harmonię, uczył nas dystansu do spraw mało ważnych. Jest nam niezwykle ciężko rozstać się z człowiekiem, którego życie i działalność były dla nas przykładem. Trudno pogodzić się nam z myślą, że już nigdy nie przyjdzie do pracy  ani nie zadzwoni. Śmierć zabrała Go niespodziewanie, zapamiętamy Go takim jakim był – jako dobrego współpracownika, ale przede wszystkim przyjaciela, który zawsze chętnie niósł pomoc innym. 
Do obecności bliskiej osoby przyzwyczajamy się w szczególny sposób – staje się ona dla nas powszednia, jej nagły brak wywołuje w nas poczucie  straty – odczuwamy pustkę, którą trudno jest czymkolwiek zapełnić.

 

Rodzinie i bliskim zmarłego składamy  najszczersze kondolencje 

i wyrazy współczucia

Wójt Gminy Radecznica Edward Polak
wraz z pracownikami Urzędu

 

Pogrzeb Ś.P. Edmunda Wiktora odbędzie się 16.X.2015 r.

w Bazylice Św. Antoniego w Radecznicy.

Różaniec o godz. 14

Msza pogrzebowa o godz. 15

 

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski