Licznik odwiedzin

3905013

Radiowe lato z ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do Zamościa na piknik Lata z Radiem. Edukacja przez zabawę – to motto udziału ZUS w tegorocznej edycji. Już 20 lipca na naszych stoiskach w Zamościu każdy znajdzie coś dla siebie zarówno najmłodsi, jak i ci nieco starsi oraz zupełnie już dorośli.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych został partnerem edukacyjnym tegorocznej edycji „Lata z Radiem”, organizowanej przez Program 1 Polskiego Radia.

Ideą naszej obecności w „Lecie z Radiem” jest edukacja w zakresie ubezpieczeń społecznych oraz promocja portalu Platformy Usług Elektronicznych (pue.zus.pl) - kompleksowego rozwiązania w dziedzinie e-administracji. Dzięki PUE większość spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi można załatwić w domu - przez Internet. Po potwierdzeniu profilu można uzyskać informacje o ubezpieczeniach, świadczeniach i płatnościach, sprawdzić wszelkie swoje dane zamieszczone na koncie w ZUS, śledzić stan swoich spraw oraz rezerwować wizyty w placówce ZUS.

Podczas pikniku w Zamościu będziemy udostępniać uczestnikom tzw. PUE-Roomy, czyli mobilne stoiska umożliwiające rejestrację profili na portalu PUE. Eksperci ZUS udzielą też wszelkich porad związanych z systemem ubezpieczeń społecznych. Myśląc o naszych obecnych klientach, nie zapominamy też o najmłodszych. Na stoiskach ZUS do dyspozycji dzieci będą specjalne kąciki zabaw. Dzięki temu dorośli będą mogli bez przeszkód założyć konto na PUE, czy uzyskać poradę od naszego pracownika. Poza naszym stoiskiem w miejscu koncertowym, będziemy towarzyszyć prezenterom Polskiego Radia w centrum miasta.

Szukaj

Aktualności

Do góry | Mapa strony | Dane adresowe

Gmina Radecznica - woj. lubelskie - powiat zamojski